TR / ENG

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl İş Başvurusunda Bulunabilirim ?


Optimum’da oluşabilecek kariyer fırsatları öncelikle web sayfamızda bulunan İnsan Kaynakları başlığı altında Açık Pozisyonlar sekmesini tıklayarak ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Kariyer.net ve Yenibiris.com web sayfasında Optimum altında Açık Pozisyonlar sekmesinden kendinize uygun ilanlarımız için başvuruda bulunabilirsiniz.

İşe Alacağınız Personelde Deneyim Arıyor Musunuz ?


Başvurulan pozisyonun niteliğine göre değişim göstermektedir.

Üniversitelerin Hangi Bölümlerini Tercih Ediyorsunuz ?


Tercih edilen pozisyona göre, aranan nitelikler farklılık göstermektedir. Ağırlıklı olarak beyaz yaka personelimizde üniversitelerin ilgili bölümleri, MYO ve Teknik Lise / Meslek Lisesi tercih listemizde bulunmaktadır.

Optimum’da Çalışanlara Yönelik Oryantasyon Eğitim Planlaması Nasıldır ?


Optimum’da, işe yeni giren her çalışana, öncelikle İnsan Kaynakları Oryantasyonu devamında İSG eğitimi verilir. Devamında kendi bölümü ile ilgili oryantasyonunu gerçekleştirmek üzere departmanına yönlendirilir.

Servis İmkanı Var Mı ?


İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden çalışanlarımızın ulaşımı, ana halterler üzerinde olmak üzere servislerimiz aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemek ?


Yemeklerimiz anlaşmalı olduğumuz cateering firması tarafından kalite ve hijyen kurallarına uygun, mevsimlere göre hazırlanarak bizlere sunulmaktadır.

Güvenlik ?


Şirketimizin güvenliği hafta içi ve hafta sonları dahil olmak üzere 24 saat süresince Özel Güvenlik Firması tarafından sağlanmaktır. Şirketimizin güvenliği için ayrıca CCTV, Alarm, Geçiş Kontrol ve Kameralı güvenlik otomasyonuz bulunmaktadır.