TR / ENG

Operasyonel Filo Kiralama Sektörü

Operasyon filo kiralama şirketlerine değişen teknoloji, düzenleme ve müşteri ihtiyaçlarının fevkinde yer alarak sürekli yenilik içeren olanaklar sunuyoruz.

Biz Operasyonel Filo Kiralama Sektörü yönetimi deneyimimizle sektöre liderlik ediyor, hasar yönetim süreç destek hizmetleri, vaka yönetim destek hizmetleri, tedarik zinciri ağı yönetimi süreç destek hizmetleri, komple hasar süreç yönetim destek hizmetleri ve bu süreçleri yönetmek için tam kapsamlı yazılım ürünleri sunuyoruz.

Tüm bunlara ek olarak bakım, onarım hizmetlerinin yönetimi için sektöre özel ‘en iyi uygulama’ yazılım ürünlerimiz lider operasyonel kiralama şirketlerinin mevcut süreçlerini daha da ileriye götürmek için kullanılmaktadır.

Bizim, Operasyon filo kiralama şirketleri için hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini artıran ve faaliyet maliyetlerini düşüren ‘’hayat boyu’’ yönetimini, araçların ‘’ remarketing ‘’ değerlerinin optimum seviye de olmasını sağlamaktadır.

Çözümlerimiz operasyon filo kiralama şirketleri ve nihai müşterilerine şeffaflık, güven ve değer sağlayarak, her aracın hizmetini yönetir ve takip eder.