TR / ENG

Tarihçemiz

OPTIMUM’ un gelişimi, firmaların yeteneklerini güçlendirmek amacıyla özenle belirlenerek yenilik getirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak olarak hareket etmektedir. OPTIMUM, Otomotiv Sanayi sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip bir grup tarafından kurulmuştur.

Biz, Filo ve Sigorta pazarındaki potansiyel büyük oyuncuların ürün ve hizmetlerin yanı sıra ölçülebilir değerler ile bütünsel süreçleri istediklerinin bilincindeyiz. Bu nedenle, deneyimli kadromuzla, sektörde lider olan teknoloji ve iş süreç hizmetlerini temel alıp, yazılım çözümleri sağlamaya odaklanarak OPTIMUM’ u kurmaya karar verdik. Sürekli yenilik, gelişmekte olan bütünsel çözümler isteyen sektörümüze, Filo Kiralama ve Sigorta şirketlerine değişen teknoloji, düzenleme, çevre ve müşteri ihtiyaçlarının fevkinde yer alarak yardımcı olmaya toplam uzmanlık alanımız çerçevesinde kararlı bir şekilde odaklanarak gerçekleştirmeyi düşündük. Hasar yönetimi etkinliğini, artan müşteri devamlılığını ve müşteri ilişkilerini iyileştirmek için, entegre hasar yazılımı ve filo kiralama şirketlerinin dış tedarik çözümleriyle birlikte, OPTIMUM 2012 yılında Türkiye’de yedek parça tedarik sürecini geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Hasar çözümlerinin ilk sürümü aynı yıl piyasaya sunulmuş olup en kısa sürede iki ana müşterinin ilgisini çekmiştir. Kilometre taşları ürün yelpazemizi modüler yaklaşımla genişletmeyi içermektedir, böylece biz gerek Filo Kiralama, gerek Sigorta şirketlerinin satış sonrası ihtiyaçlarına mevcut olanaklarının yanı sıra, tamamlayıcı olanaklar sunabiliriz.

OPTIMUM, Türkiye’de Filo Kiralama ve Sigorta şirketlerine, Otomotiv kuruluşlarına ve hizmet ettiği diğer bağlantılı sektörlere yazılım ve süreç destek çözümleri sağlayan ana çözüm ortağı olarak hızla büyümeye devam etmektedir.