TR / ENG

Neden Optimum ?

Ölçülebilir değerler sunmamızdan dolayı müşterilerimiz bizi seçmektedir. Sektöründe lider olan teknoloji ve iş süreç hizmetleri sunan deneyimli kadromuz, müşterilerimizin maliyetlerini ve risklerini azaltan, verimliliği ve müşteri memnuniyeti ile sadakati arttıran yönde çalışmaktadır.

Birçok kere, müşterilerimiz bizim 8 alanda fark yarattığımızı ifade ettiler:

Daha İyi Bir İşbirliği

Öncelikle, daha iyi bir işbirliği ihtiyacını oluşturuyoruz. Daha hantal ve yavaş ilerleyen işler, günümüzün hızla değişen pazar şartlarına tam kapsamlı hizmet modelleri ile uyum sağlamıyor.  Günümüzün trendleri, stratejik ortaklar ile organizasyonel yeteneklerin geliştirilmesine doğru ilerliyor.

Biz aynı zamanda işbirliğinin ne kadar farklı bir olgu olduğunun da bilincindeyiz.
İşbirliği sık sık ürünleri veya hizmetleri değiştirmek veya yenilerini yaratma istekliliği müşteri konumunun gerçek ihtiyaçlarını karşılamak açısından bir gereksinme oluşturur. Biz işimizi iki inanış üzerine inşa ettik. İşbirliğine daha iyi hazırlanmış olmamız ve bu işbirliği sürecini müşterilerimizin ifadesiyle basit bir şekilde daha iyi icra etmemiz.

Önerimiz Ne İse Onu Uyguluyoruz.

Müşterilerin ortaklarıyla işbirliğine girmesi ne kadar zorunlu ise bizim ile de işbirliğinde olmalarının o kadar zorunlu olduğunu biliyoruz. Kendisini ispat etmiş iş ortaklarının yeteneklerini bir araya getirip en uygun işbirliğini gerçekleştiriyoruz.

Bir Uçtan Diğer Uca Yetenekler

Tüm değer zinciri çerçevesinde hizmet ve çözümler sunuyoruz. Bu da bize hangi noktada desteğe ihtiyacınız var ise faaliyete başlama gücü veriyor.

Bütünsel Yaklaşım

Uçtan uca olan bakış açısına sahip olmak demek bizim anlayışımıza göre Puzzle’ ın her parçasının kendi içinde birbirine uyması anlamına gelir. Biz işinize bütünsellik katabileceğiniz kolay çözümleri sunuyoruz. Hizmete yönelik modüler bir teknoloji platformu ile uygun maliyetli ve daha iyileştirilmiş bir zaman esnekliği sergiliyoruz.

İşlerin Gerçekleştirilmesini Sağlayan Seçenekler

Yeni fikirleri içeren yatırım ve taahhüt, bilahare oluşan yenilik dalgası ve dönüşüm olgusu, hayati bir değişime bariyer teşkil edebilir. OPTIMUM esnek çözümler ve finansal model seçenekler sunmasıyla bilinir ve değişken maliyet için sabit maliyetleri değiş tokuş yapar. Biz, teknolojimiz, iş süreç hizmetlerimiz ve tamir ağlarımızla organizasyonunuza destek verir, organizasyonunuzun gelişmesini sağlarız.

Pazara Daha Hızlı Erişim

OPTIMUM’un ürün ve hizmetleri, organizasyona yüksek derecede bir kıvraklık kazandırır. En uygun maliyetlerle sahip olduğunuz bu kıvraklıklar, değişim ve yenilik ile pazara girişi ve yükselen fırsatları yakalamak konusunda hayatınızı kolaylaştırır.

Ölçümlenebilirlik

Ölçeklenebilirlik bizim tüm teknolojimize ve iş süreçlerimize girmiştir. Müşteriler ürünlerimizi ve hizmetlerimizin etkin büyümeyi desteklediğini bilirler.

İşi Kavrama ve Analitik Uygulamaların Kullanımı

Biz, bütünsel, sanayiye özel, görsel ve ölçülebilir işler yaratmaya yardımcı oluruz. Biz, verileri, müşterilerinizi kazanma, elde tutma ve beklentilerini en iyi şekilde anlamaya çalışmak için kullanırız.