TR / ENG

Küçük, Orta Ölçek Filo Yazılım Çözümleri

OPTIMUM, Filoların günümüzde karşı karşıya olduğu baskılara cevap verebilmek ve bundan kazançlı çıkmak için pazara yol gösterici yazılım süreçleri tasarlar ve sunar. Biz daima konumuzda uzmanlaşmış bir konumdayız; böylece sektörün bugün karşılaştığı sorunlara yönelik olarak, yeni ürünlerin ve hizmetlerin ivme kazanması, müşteri davranış ve beklentilerindeki önemli değişimler, ürün ve fiyatlamasında ki önemli şeffaflık talebi, yeni teknolojiler, iletişim kanallarının hızla çoğalması ve sürekli artan rekabet konusunda derin bir bilgiye sahibiz.

Bizim yazılım çözümlerimiz pratikleşen uzmanlık alanıyla ileri teknolojik becerilerle bileşke sağlayan bu derinliğine anlayış aynı zamanda çok disiplinli yaklaşımdan fayda elde etmektedir.

Ana Kazançlar

 • Yeni ürün ve hizmetler ile iyileştirilmiş beceri edinme ve pazara önemli denecek seviyede hızlı giriş gerçekleştirmek
 • Müşteri hizmet ve devamlılığı ile risk yönetimini güçlendiren tam döngülü, çok kanallı yönetimi şekillendirmek
 • Faaliyet masraflarını düşürerek, fireleri yok ederek ve hizmeti iyileştirerek, ilk ihbardan tamir sürecine kadar, tüm süreci yöneten hasar yönetimi çözümü sunmak
 • Sektöre yönelik analitik yaklaşımlar oluşturmak, vakaların içyüzünü algılamak ve koşulları analiz etmek


 • Yedek Parça Tedarik Yazılım Çözümleri

  Yazılımımızı Kullan- Etkinliği Sayesinde Avantaj Yakala.

  Ürünlerin, hizmetlerin ve faaliyetlerin uygun olması tercih edilen bir sistemdir. Nitelik, nicelik, zaman ve konum yönünden, ihtiyaçlarını karşılanması için en uygun maliyete yedek parça tedarikinin sağlanması gerekir. Bu nedenle kuruluşlar faaliyetlerini yürütmek açısından tam ve açık bir rekabeti tesis etmek için ilgili süreçlerin tanımlamalarını yapmaları gerekmektedir.

  Bizim tedarik sürecimiz ihtiyacınız olan performansı sürdürmenizi, yedek parça maliyetlerinin size daha düşük yansımasını, işleminizin şeffaf bir şekilde anlık ve gerçek zamanlı olarak takip edilebilmesini sağlar.