TR / ENG

Otomotiv Sektörü SSH Süreç Çözümleri

OPTIMUM,  servis sahiplerinin günümüzde karşı karşıya olduğu baskılara cevap verebilmek ve bundan kazançlı çıkmak için Pazar için yol gösterici süreçler tasarlar ve sunar. Biz konumuzda uzmanlaşmış bir konumdayız; böylece sektörün bugün karşılaştığı sorunlara yönelik olarak, yeni ürünlerin ve hizmetlerin ivme kazanması, müşteri davranış ve beklentilerindeki önemli değişimler, ürün ve fiyatlamadaki önemli şeffaflık talebi, yeni teknolojiler, iletişim kanallarının hızla çoğalması ve sürekli artan rekabet konusunda derin bir bilgiye sahibiz. Bizim süreç çözümlerimiz pratikleşen uzmanlık alanı ve ileri teknolojik oluşumlarla bir bütünlük kazanmış olup,  bu derinliğine anlayış çok disiplinli yaklaşımla kazanç üretmektedir.


Yedek Parça ve Oto Cam Tedarik Süreç Çözümleri (Parça Planı)

Parça Planı’nı uygula, Onun etkinliği sayesinde avantaj yakala

Ürünlerin, hizmetlerin ve faaliyetlerin uygun olması tercih edilen bir durumdur; nitelik, nicelik, zaman ve konum yönünden, edinenin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi maliyette tedarik süreci sağlanmalıdır.

Bu nedenle kuruluşlar ve kamu kesimleri faaliyetlerini yürütürken tam ve açık bir rekabeti tesis etmek için ilgili süreçlerin tanımlamalarını yapmaları gerekir, böylece yolsuzluk ve danışıklı olarak yapılan işlerin boyutu azalır.

Bizim tedarik sürecimiz ihtiyacınız olan performansı sürdürmenizi, yedek parça maliyetlerinin size daha düşük yansımasını, işleminizin görünürlülüğünü gerçek zamanlı olarak verilmesini sağlar. OPTIMUM Parça Planı’nı kullanır, oto servislerine süreç rehberliği yapar destek sağlar.