TR / ENG

Sigorta Sektörü Süreç Çözümleri

Size, mevcut şirket içi bakış açısından kalıcı ve tamamlayıcı seçenekler vererek, sizin bir uçtan diğer uca veya hizmet bağlamında konumlanmanızı sağlayacak iş süreç destek hizmetleri sunarız.Yedek Parça Tedarik Süreç Çözümleri

Tamir sektörüne yeni bir yaklaşımla, OPTIMUM, hizmet sunumunda yeni standartlar tanımladı. OPTIMUM’ un yedek parça tedarik sürecindeki düzeyli çözümü sigorta firmalarına yedek parçaları etkin ve şeffaf bir şekilde edinebilmesini sağlar.
Biz hasar ve tamir sürecinin her basamağını gözetler böylece her tamir sürecinde ilgili ürünlerin mevcudiyetini ve kalitesinin önemini biliriz. Bizim sigorta sektörü için edinilmiş ürünlerin mevcudiyeti, lojistiği ve kalite uygulamasında şeffaf uygulamalarımız mevcuttur.
Yedek parça sektöründe 40 yıldan fazla olan deneyimimize dayanarak, müşterilerimize yedek parça tedarikinde tüm bilgimizi aktarırız.
Siz bilginiz ile müşterilerinizi rahatlatabilirsiniz; onlar vaka olayında güvenilir birine sahip olmak isteyeceklerdir ve profesyonel çerçevede tamir sürecinin uygun maliyete hızlı bir şekilde tamamlanmasını talep edeceklerdir.

Oto Cam Tedarik Süreç Çözümleri

OPTIMUM’ un bileşik programlı vaka yönetimi çözümleri düzeyli yazılım çözümlerini, oto cam tamir servis ağlarını, tedarikçileri ve de tüm oto cam servislerini kapsar.

  • Bizim ileri vaka yönetimi çözümümüz, araç cam tamir deneyimi ve önemli boyutta müşteriye hizmet sunma işlevini kapsar.
  • Bizim hizmet değerlendirmemiz masa üstü, dijital ve tesis içi görüntüleme hizmetlerini ihtiva eder.
  • Ülke genelinde oto cam değer zincirini geliştirdik. Bunlar, bizim doğrudan yönettiğimiz profesyonel tamirciler ve tedarikçilerdir.


  • Cam tamircilerimizin hizmet standartları mevcut olup, garanti uygular, yerel taleplere uyum gösterir ve kalite standartlarını korurlar. Biz verimlilik, süreç, maliyet ve müşteri hizmetinin iyileştirmesi yönünden onlar ile çok yakın çalışırız, düzenli performans kontrolleri gerçekleştiririz.

    Biz hasarın ve tamir sürecinin her basamağında, işgücüne, malzemelere ve diğer maliyet oluşturan hususlara tam bir şeffaflık sağlayarak maliyetleri düşürücü etkinliklerde bulunuruz, aynı zamanda tamir kalitesini ve müşteri memnuniyetini sağlarız. Siz bilginiz ile müşterilerinizi rahatlatabilirsiniz; onlar vaka olayında güvenilir birine sahip olmak isteyeceklerdir ve profesyonel çerçevede tamir sürecinin uygun maliyete hızlı bir şekilde tamamlanmasını talep edeceklerdir.